Logo. Dr. M. Osia
میزان ماندگاری فیلر ابرو

میزان ماندگاری فیلر ابرو

میزان ماندگاری فیلر ابرو یکی از مهمترین دغدغه های افراد می باشد. هر چه ماندگاری این روش برای زیباسازی ابروها بیشتر باشد، هزینه های مربوط به انجام آن به صرفه تر بوده و این موضوع نشان دهنده کیفیت بالای خدمات دریافتی خواهد بود. برای افزایش مدت زمان ماندگاری فیلر ابرو به فاکتورهای مختلفی توجه می شود. در زمان انتخاب مرکز ارائه دهنده خدمات فیلر ابرو باید حتما به کیفیت کار این مرکز توجه شود. همچنین برخی راهکارها برای افزایش مدت زمان ماندگاری فیلر ابروها وجود دارند که پس از انجام فیلر مورد استفاده قرار می گیرند.

عوامل موثر در میزان ماندگاری فیلر ابرو

میزان ماندگاری فیلر ابرو با در نظر گرفتن فاکتورهای زیر مشخص می شود:

1- استفاده از برندهای معتبر فیلر برای ابروها

2-رعایت نکات مراقبتی پس از دریافت خدمات

3-رعایت روتین مراقبت های پوستی در ناحیه ابروها

4-خودداری از فعالیت های سنگین در ابتدای تزریق فیلر

5-رعایت عادت های سالم غذایی

هر یک از این موارد بر کلیه ابعاد صورت شما تاثیرگذار بوده و میزان ماندگاری فیلر ابرو را نیز افزایش می دهند. بسیاری از نکات مراقبتی توسط مشاورین و متخصصین انجام این خدمات ارائه می شوند که در نظر گرفتن آن ها برای به دست آوردن بهترین نتیجه اهمیت دارد.

بهترین فیلر ابرو چقدر ماندگار است

بهترین فیلر ابرو چقدر ماندگار است

میزان ماندگاری فیلر ابرو و اثرات ناشی از آن پس از انجام این خدمات مشخص می شود. به طور کلی درمان هایی که با شل کنندگی عضلات همراه هستند، هر سه ماه یک بار تمدید خواهند شد. اما اثر بهترین فیلر معمولا تا 4 الی 6 ماه باقی می ماند. البته اگر بهترین فیلر را هم تزریق کنید و مراقبت های لازم را انجام ندهید، ممکن است نتایج خوبی را مشاهده نکنید. در صورتی که می خواهید ماندگاری لیفت در ابروهای شما بیشتر شود علاوه بر تزریق بهترین نوع فیلر  باید جلسات فیلر را تمدید کرده و مرتبا پیگیری نمایید. به این ترتیب تاثیر این خدمات زیبایی در طولانی مدت قابل مشاهده خواهد بود و بهترین نتایج را به دست می آورید. در این زمینه توجه به مهارت ها و حرفه ای بودن مرکز فیلر مورد نظر نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

نکات مراقبتی بالا بردن میزان ماندگاری فیلر ابرو

میزان ماندگاری فیلر ابرو با در نظر گرفتن برخی نکات پس از انجام فیلر بیشتر می شود. به همین خاطر پس از انجام این خدمات حتما این مجموعه نکات را مد نظر قرار دهید. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

1-در وهله اول پس از انجام فیلر باید حتما از کمپرس استفاده کنید. این کار ورم ناشی از انجام فیلر را در نواحی مورد نظر کاهش می دهد و تاثیرگذاری آن را نیز بیشتر می کند.

2-در مرحله بعدی باید از لمس ناحیه مورد نظر خودداری کنید. با این کار تاثیرگذاری فیلر تزریق شده را کاهش داده و بر شکل و حالت آن نیز تاثیر نامطلوبی برجای می گذارید.

3-برای نفوذ بهتر و بیشتر فیلر در میان بافت های ابرو باید از هر گونه دستکاری در نواحی اطراف ابرو خودداری کنید. هر چه میزان نفوذ مواد در میان ابروها بیشتر شود، ماندگاری آن نیز بالاتر خواهد بود. به همین خاطر هر گونه عملیات آرایشی و کوتاه کردن و برداشتن ابروها در دو هفته اول فیلر ممنوعیت دارد.

4-در روزهی ابتدایی پس از فیلر به نحوه خوابیدن خود دقت داشته باشید. خوابیدن به پشت بهترین حالت برای پیشگیری از جا به جایی مواد فیلر است و میزان نفوذ پذیری مواد فیلر را افزایش می دهد.

5-برای حفظ میزان ماندگاری فیلر ابرو از وارد کردن هر گونه فشار در این ناحیه خودداری کنید.

نتیجه:

در این قسمت به بررسی میزان ماندگاری فیلر ابرو و راهکارهایی برای افزایش این مدت زمان پرداختیم. با در نظر گرفتن محبوبیت این فرایند زیبایی در میان خانم ها در نظر گرفتن این تکنیک ها اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می توانید با چند تکنیک مراقبتی ساده که پیش تر عنوان کردیم، تا ماه ها از اثرات مطلوب این خدمات زیبایی بهره مند شوید. در این خصوص پیش از انجام این خدمات نیز باید برخی موارد را بررسی کنید. در نظر گرفتن مرکز انجام این خدمات و مواد مورد استفاده، نیز مدت زمان ماندگاری این خدمات زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *