Logo. Dr. M. Osia
لیفت صورت 8 نقطه ای با تزریق فیلر

لیفت 8 نقطه ای صورت با تزریق فیلر

لیفت-8-نقطه-ای-صورت

افتادگی و چین و چروک صورت تعداد زیادی از زنان را آزار می دهد. تزریق بوتاکس، تزریق ژل و فیلر از جمله روش هایی است که این چروک و افتادگی ها را درمان می کنند. اگر به دنبال نتیجه مطلوب از تزریق فیلر هستید، ابتدا باید به دکتر پوست مو و زیبایی مراجعه کنید که دانش کافی و تسلط کامل به آناتومی صورت داشته باشد. در این مقاله همراه باشید تا با نواحی کلیدی صورت که برای تزریق فیلر مناسب هستند و لیفت 8 نقطه ای صورت با تزریق فیلر آشنا شوید.

لیفت صورت با تزریق فیلر چگونه است ؟

تزریق فیلر هیالورونیک در نواحی مختلف صورت برای افرادی که کاندیدای مناسب این روش هستند شروع به لیفت صورت و افزایش استحکام صورت بدون عمل جراحی می کند.
صورت ما از عروق و اعصاب متعدد تشکیل شده است و آشنایی با این نواحی برای تزریق صحیح فیلر ضروری است. فقط یک پزشک پوست مو وزیبایی، ماهر و با تجربه که تسلط کامل بر آناتومی صورت داشته باشد، می تواند تزریق فیلر را به درستی انجام دهد. با روش غیر جراحی تزریق فیلر یا ژل هیالورونیک در نواحی مشخص شده، افتادگی و چین و چروک صورت را کاهش می یابد.
تکنیک لیفت 8 نقطه ای صورت با تزریق فیلر یکی از پیشرفته ترین و مبتکرانه ترین روش های لیفت غیرجراحی است که برای اولین بار توسط استاد ممتاز و مدیر آموزشی شرکت Juvederm، دکتر Mauricio DeMaio ابداع و ارائه شد.

انواع فیلر های پوستی جهت لیفت صورت

امروزه، هنگام لیفت صورت، طیف وسیعی از تزریق‌ها را می‌توانید انتخاب کنید. فیلرها برای همیشه دوام ندارند، بنابراین برای حفظ نتایج لیفت صورت با تزریق ژل باید تزریقات را هر چند وقت یکبار تکرار کنید.

فیلر های محبوب عبارتند از:

هیالورونیک اسید: این فیلر از رایج ترین فیلر های مورد استفاده است. اثرات آن تقریباً هشت ماه ماندگار خواهد بود.

هیدروکسی آپاتیت کلسیم: این ماده جز فیلر های برگشت ناپذیر است و برای تجزیه شدن زمان بیشتری نیاز دارند و بین 12 تا 16 ماه ماندگاری دارند.

پلی ال لاکتیک اسید: این نوع فیلر باعث تحریک تولید کلاژن می شود و تا 24 ماه ماندگاری دارد. اثرات این تزریق به تدریج ظاهر می شوند.

کلاژن یا چربی: که به آن تقویت بافت نرم نیز می گویند، فیلر های تزریقی کلاژن و چربی یک درمان موقت برای اصلاح چین و چروک و جای زخم است. این دسته از فیلرها شامل انتقال چربی از بدن خود بیمار است. درمان های تقویت بافت نرم از سه تا 12 ماه طول می کشد.

بیوپلاسما فیلر:درمان‌های جدید امیدوارکننده شامل پلاسمای غنی از پلاکت نیز وجود دارند مانند بیو فیلرها، که در این روش درمانی از بافت خود بیمار استفاده می‌ شود. پزشک پوست و مو و زیبایی در این روش از بیمار خون می گیرد و آن را در آزمایشگاه سانتریفیوژ می کند تا پلاسما را از سلول های خون جدا کند.
سپس پزشک آن پلاسما را دوباره به صورت بیمار تزریق می کند. پلاسما حاوی پلاکت ها و فاکتورهای رشد است که ممکن است تولید کلاژن را تحریک کند.

میزان تزریق فیلر برای لیفت صورت چقدر است ؟

در مورد تزریق فیلر دو نکته وجود دارد:

  • همه افراد در همه مناطق برای جوانسازی و لیفت صورت خود به تزریق فیلر نیاز ندارند. نیازهای پوست و صورت شما این میزان را تعیین می کند.
  • ما می توانیم تزریق را در چند جلسه ترتیب دهیم. لازم نیست آنها در یک جلسه انجام شوند.
لیفت-ایت-پوینت

لیفت 8 نقطه ای صورت با تزریق فیلر چیست ؟

هشت نقطه کلیدی صورت که برای تزریق فیلر و لیفت صورت مناسب هستند که عبارتند از:

شقیقه، گیجگاه

ناحیه تمپورال به طور قابل توجهی بر لیفت ابرو و شکل چشم ها تأثیر می گذارد. وقتی وزن کم می‌کنیم یا با افزایش سن به سمت پیرشدن می‌رویم، این ناحیه خالی می ‌شود. از نظر ظاهری، صورت شروع به شبیه شدن به بادام زمینی می کند. یعنی از زاویه دید رو به جلو، قسمت بالایی صورت باریک تر است. ما با تزریق فیلر مناسب و با کیفیت این مشکل را درمان می کنیم.

خطوط خنده

در اثر افزایش سن، کاهش وزن، استرس و بی خوابی، ناحیه بین بینی و گوشه لب که خط خنده نامیده می شود، فرو رفته می شود. پر کردن این ناحیه با فیلر هم صورت ما را روشن می کند و هم گوشه های لب ما را بلند می کند. استرس، بی خوابی، افزایش سن، سیگار کشیدن و عوامل ژنتیکی به شدت بر خطوط خنده تاثیر می گذارد. می توانیم خطوط خنده را با فیلر هیالورونیک پر کنیم. با این حال، باید توجه داشته باشید که این یک نقطه بسیار حساس برای تزریق است و باید با دقت بسیار مورد استفاده قرار گیرد تا خنده تغییر نکند.

فرورفتگی اشک یک چین عمیق بین پلک پایین و گونه بالایی

توخالی بودن این ناحیه نه تنها باعث فرورفتگی و تغییر شکل گونه ها و ناحیه اطراف چشم می شود، بلکه باعث افت بیشتر خط خنده می شود.

خط ماریونت یا اندوه

خطی که از گوشه‌های دهان پایین می ‌رود، ماریونت نامیده می‌شود. تزریق فیلر به ناحیه ماریونت یکی از چالش برانگیزترین انواع تزریق است. هرچه این خط عمیق تر شود، درمان آن سخت تر می شود. گاهی اوقات خط ماریونت در دهه 20 شروع به ظهور می کند. لیفت کردن و پر کردن خطوط ماریونت، گوشه های لب را به سمت بالا می کشد و ظاهری شاداب به چهره ما می بخشد.

گونه

گونه ها از مهم ترین عناصر زیبایی شناسی چهره هستند. علاوه بر بافت نرم، کلاژن، الاستین و بافت چربی به دلیل افزایش سن برطرف می شوند. تزریق ژل به گونه نه تنها وضعیت صورت را بهبود می بخشد و طراوت را افزایش می دهد، بلکه خطوط خنده و ماریونت را نیز بالا می برد. پرکردن نوک گونه با فیلر، سایر نواحی صورت را لیفت می کند.

زاویه فک

در جوانسازی صورت، بازسازی بافت نرم افتادگی و ضعیف شده ناحیه فک اهمیت و تاثیرگذاری خاصی دارد. تزریق ژل به چانه نه تنها صورت را لیفت می کند، بلکه باعث می شود چانه کمتر به چشم بیاید.

خط فک یا کنار چانه

با افزایش سن یا کاهش وزن، هر دو طرف چانه ما عمیق تر می شود. در نتیجه ما خسته و پیرتر از آنچه هستیم به نظر می رسیم. علاوه بر این، دو طرف صورت ما گود و افتاده به نظر می رسد.

حلقه های سیاه دور چشم

سیاهی دور چشم و کیسه های زیر چشم از شایع ترین مشکلات صورت ما هستند. کیفیت و ساختار مولکولی فیلری که به لکه های اطراف چشم تزریق می کنیم از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بهبود چشم معمولا با 1 یا 2 میلی لیتر فیلر در 2 جلسه پشت سر هم در فواصل یک ماهه انجام می شود. بنابراین تزریق فیلر زیر چشم اهمیت فراوانی دارد.

مزایای لیفت ۸ نقطه ای صورت با تزریق فیلر

  • بسیار طبیعی است.
  • شکل کلی صورت را تقویت می کند.
  • پوست را صاف می کند، خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد.
  • درخشندگی به پوست می بخشد
  • باعث کاهش سیاهی زیر چشم می شود.
  • باعث بهبود حالت فک می شود.
  • باعث زاویه دار شدن صورت می شود.

هزینه لیفت 8 نقطه ای صورت با تزریق فیلر چقدر است ؟

هزینه لیفت 8 نفطه ای صورت با تزریق فیلر یا ژل بسته به نوع فیلر استفاده شده و میزان فیلر مورد نیاز، دستمرد پزشک و هزینه کلینیک متغیر است. در کلینیک دکتر مهدی اوصیا پزشک پوست مو و زیبایی برای لیفت ۸ نطقه ای صورت از بهترین فیلر های پوستی استفاده می شود که دارای اسید هیالورونیک‌ هستند به منظور بازگردانی حجم از دست رفته پوست استفاده می ‌شوند. 

کلام آخر

همانطور که گفته شد درفرایند لیفت 8 نقطه ای صورت با تزریق فیلر از پرکننده های پوستی یا فیلر استفاده می شود. همزمان با افزایش سن پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد و پوست به سمت پیری حرکت می کند و همچنین می توان گفت که پوست نازک و شل می شود. این وضعیت که برای اکثر خانم ها ناخوشایند می باشد امروزه با روش های نوین همچون لیفت 8 نقطه ای صورت قابل درمان است به شرطی که شما پیش از انجام این روش از انتخاب پزشک خود اطمینان حاصل کرده باشید.

مطالب مرتبط
یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *