Logo. Dr. M. Osia
تزریق ژل پروفایلو

تزریق ژل پروفایلو

بعد-از-تزریق-پروفایلو

تزریق پروفایلو یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست می باشد که با هدف هم سطح سازی پوست با چین و چروک ها تزریق می شود. در حقیقت پروفایلو یک درمان ضد پیری بر پایه ی اسید هیالورونیک می باشدکه می تواند انواع کلاژن، الاستین وسلول های بنیادی را برای مقابله با اثرات ناشی از پیرشدن به طور طبیعی و موثر تحریک کند.

قبل-از-تزریق-پروفایلو

یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست که با تکیه بر فناوری مهندسی ارائه شده است تزریق پروفایلو profhilo صورت می باشد. هنگامی که تزریق پروفایلو صورت به منظور مقابله با چین و چروک ها صورت می گیرد، اسید هیالورونیک موجود در آن در سراسر پوست منتشر شده و منجر به بازسازی طبیعی پوست و بهبود کیفیت پوست می شود.

یکی دیگر از راه های جوانسازی صورت لیفت صورت با فیلر است، اگر در این خصوص اطلاعات ندارید حتما به صفحه لیفت صورت با فیلر مراجعه کنید.

تزریق پروفایلو صورت چگونه موجب جوانسازی می شود؟

همانگونه که گفته شد پروفایلو حاوی ماده ی اسیدهیالورونیک می باشد که علاوه بر جوانسازی سبب آبرسانی پوست می شود. در تزریق پروفایلو صورت، ماده ای که تزریق می شود دارای بالاترین غلظت اسیدهیالورونیک می باشد که رطوبت پوست را عمیقا تقویت می کند. از پروفایلو در رفع چین وچروک های صورت، پیری و افتادگی پوست صورت و گردن و هم چنین چین و چروک های روی دست استفاده می شود.

تزریق پروفایلو صورت چه مزایایی دارد؟

همانگونه که گفته شد پروفایلو یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست می باشد که با بهره گیری از فناوری نوین مهندسی به جای پرکردن چین و چروک های پوست سعی در هم سطح سازی آن ها با پوست می نماید. از مزایای تزریق پروفایلو صورت به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • حجم و استحکام پوست را بهبود می بخشد.
  • با تحریک کلاژن و الاستین سبب رفع شل شدگی پوست می شود.
  • ساختار و بافت پوست را بهبود می بخشد.
  • هیدراته کردن و آبرسانی پوست

چه کسانی کاندیدای مناسب تزریق پروفایلو صورت می باشند؟

تزریق پروفایلو صورت برای مردان و زنانی که علائم خفیف تا متوسط از پیری پوست گرفته تا چین و چروک های روی پوست دارند، مناسب می باشد.
افرادی که بین 30 تا 50 سال سن دارند و به دنبالی روشی موثر و نوین جهت آبرسانی پوست، بهبود شلی و افتادگی پوست هستند می توانند از تزریق پروفایلو استفاده کنند. به طور کلی این روش برای افراد بالای سال25 هم می تواند توصیه شود.
تزریق پروفایلو صورت یکی از ایمن ترین روش های جوانسازی می باشد و به طور کلی عارضه ی خاصی ندارد با این حال برای برخی افراد توصیه نمی شود که در لیست زیر اشاره شده است:

  • افرادی که دچار نقص ایمنی بدن هستند.
  • افرادی که به مواد تشکیل دهنده ی آن (اسید هیالورونیک ) حساسیت دارند.
  • افرادی که دارای عفونت های پوستی و یا بیماری های پوستی می باشند.
  • افرادی که دارای آکنه و یا تبخال در محل تزریق پروفایلو می باشند.
  • زنان باردار یا شیرده

فرآیند درمان در پروفایلو صورت به چه شکل می باشد؟

به خاطر داشته باشیم که قبل از هر فعالیتی که در راستای زیبایی و جوانسازی پوست خود انجام می دهید انتخاب دکتر پوست و مو مجرب و متبحر و هم چنین کلینیک درمانی مطمئن از قدم های اول شما می باشد. پس از مشاوره با پزشک زیبایی و بررسی آناتومی صورت شما و اینکه آیا کاندید مناسب تزریق پروفایلو صورت هستید یا نه یک روز جهت انجام تزریق پروفایلو برای شما انتخاب می شود.

با احتساب تعداد نواحی درمان و اینکه آیا بی حسی موضعی نیاز دارید یا خیر فرآیند درمانی شما بین 30 تا 60 دقیقه طول خواهد کشید. بعد از ضدعفونی کردن ناحیه ای که قرار است تزریق پروفایلو صورت در آن انجام شود 5 نقطه ی کلیدی صورت که شامل ناحیه ی کنار گوش ها، چین بینی که در واقع خطوط خنده نزدیک دهان می باشد، چانه، زیر چشم و بالای گونه ها می باشد با استفاده از تکنیک BAP  در مجموع ده تزریق زیرجلدی صورت می گیرد.
پروفایلو پس از تزریق به سرعت در زیر پوست پخش شده و سبب آبرسانی و تحریک کلاژن سازی می شود و عموما پس از 24 ساعت  به طور کامل جذب پوست می شود

نحوه-تزریق-پروفایلو

نتایج درمان تزریق پروفایلو صورت عموما تا 4 هفته پس از درمان به درستی قابل مشاهده نخواهد بود. تحریک کلاژن و الاستین به زمان زیادی نیاز دارد و حداقل ماندگاری این روش 6 ماه می باشد.

با این حال در صورتیکه می خواهید تاثیرات طولانی مدت و ماندگارتری را تجربه کنید به توصیه ی پزشک لازم 2 تا 3 جلسه دیگر تزریق پروفایلو صورت انجام شود.

ژل پروفایلو با دیگر پرکننده ها چه تفاوتی دارد؟

اولین و مهم ترین تفاوت ژل پروفایلو با دیگر ژل های پر کننده این است که می تواند در نواحی ای از بدن به کار رود که تزریق دیگر ژل ها و فیلرها برای آن ممکن نیست. پروفایلو بر خلاف دیگر ژل های پرکننده سبب پر شدن چین و چروک ها نمی شود بلکه با تکیه بر فناوری مهندسی به جای پر کردن چروک ها،آن ها را هم سطح پوست می کند.

تزریق پروفایلو بهتر است یا هایفوتراپی؟

هایفوتراپی در واقع با ایجاد امواج اولتراسوند و گرم کردن ناحیه ی مورد درمان سبب کلاژن سازی و تحریک الاستین ها می شود و به عمق پوست نفوذ می کند در حالیکه تزریق پروفایلو صورت تنها با انتشار ماده ای به نام اسیدهیالورونیک در سراسر پوست سبب تحریک کلاژن سازی و بازسازی چربی های از دست رفته ی پوست می شود.
در روش هایفوتراپی تغییرات ایجاد شده عموما به 6 ماه زمان نیاز دارد در حالیکه در تزریق پروفایلو صورت نتیجه کامل را تقریبا یک ماه بعد می توان مشاهده کرد.

تزریق-پروفایلو-در-ولنجک

تزریق پروفایلو صورت چه عوارضی دارد؟

در تمامی درمان های زیبایی اعم از تزریق ژل لب و غیره مقداری جزیی تورم و کبودی پس از تزریق وجود دارد که تزریق پروفایلو صورت نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. معمولا پس از تزریق ممکن است کمی احساس تورم و قرمزی داشته باشید که در صورتیکه تزریق توسط پزشک با تجربه ودر کلینیک زیبایی معتبر انجام شده باشد این عوارض بعد از 24 ساعت بهبود یافته و کم کم برطرف می شوند و جای نگرانی ندارد.
بسیاری از عارضه های جدی که پس از تزریق پروفایلو رخ میدهند به دلیل بی تجربگی و عدم شناخت فردی است که تزریق را انجام داده است.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *