Logo. Dr. M. Osia
هزینه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب در 1403چقدر است ؟

اگر لب‌های کم حجمی دارید و به تزریق ژل لب به عنوان یه روش جهت افزایش زیبایی و حجم لب هایتان فکر می‌کنید حتما هزینه‌ی این عمل برای شما موجب سوال شده است،باید بدانید عوامل مختلفی می تواند هزینه تزریق ژل لب را افزایش دهد. در ادامه‌ی این مقاله راهنمایی‌هایی در مورد عوامل تاثیر گذار بر هزینه‌ی تزریق ژل لب خواهیم داشت. بنابراین تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فرم-دهی-لب-توسط-دکتر-مهدی-اوصیا
نمونه-کار-تزریق-ژل-لب-دکتر-اوصیا

قیمت تزریق ژل لب در یک نگاه

عوامل مؤثر بر هزینه تزریق ژل لب

میزان ژل مورد نیاز
نوع برند فیلر استفاده شده
قیمت کلینیک و دستمزد پزشک
و…
آیا هزینه ی تزریق ژل لب توسط بیمه پرداخت می‌شوند؟ خیر- چون تزریق ژل لب یک روش زیبایی است و طبق قانون، شرکت‌های بیمه از خدمات زیبایی حمایت نمی‌کنند.
هزینه یک سی سی ژل لب بستگی به نوع فیلر از یک میلیون تا شش میلیون تومان می باشد.

هزینه تزریق ژل لب چقدر است ؟

همانطور که گفته شد عوامل متفاوتی در هزینه نهایی تزریق ژل لب تاثیر میگذارند که در ادامه به این عوامل اشاره خواهیم کرد.

  • نوع فیلر تزریقی به لب

فیلرهای مختلفی جهت تزریق به لب وجود دارند که همگی در جهت افزایش حجم لب بالا و پایین در قسمت‌های مختلف لب تزریق می‌شود. این محصولات از شرکت‌های داروسازی مختلفی و با نام‌ها و برندهای متفاوت در دسترس هستند. به طور کلی انواع فیلرهایی که تحت عنوان ژل به لب تزریق می شوند عبارتند از:

  • محصولات بر پایه‌ی هیالورونیک اسید

در محصولاتی که بر پایه‌ی هیالورونیک اسید هستند، هیالورونیک اسید جزء اصلی ماده‌ی تزریقی را تشکیل می‌دهد. هیالورونیک اسید ماده‌‌ای است که به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود اما با افزایش سن میزان آن کاهش می‌یابد. با تزریق هیالورونیک اسید جذب آب در لب افزایش می‌یابد، درنتیجه حجم و فرم لب بهبود می‌یابد.

  • محصولات بر پایه‌ی کلاژن

کلاژن یک پروتئین طبیعی است که موجب استحکام بافت لب می‌شود. تزریق محصولاتی که بر پایه‌ی کلاژن هستند ظاهری طبیعی‌تر برای لب‌ها ایجاد می‌نماید، این محصولات ممکن است حاوی کلاژن باشند یا اینکه پس از تزریق موجب تحریک تولید کلاژن در لب شوند.

در مقایسه با محصولاتی که بر پایه‌ی هیالورونیک اسید هستند، محصولاتی که بر پایه‌ی کلاژن هستند ماندگاری بیشتری دارند. اسید هیالورونیک با جذب آب علوه بر حجیم کردن لب باعث می‌شود که لب‌ها پرتر به نظر برسند اما محصولات تزریق کلاژن فقط موجب افزایش حجم لب می‌شود.

با توجه به مطالبی که در این مقاله گفته شد جهت انتخاب بهترین محصول با توجه به خواسته‌ی خود از نتیجه‌ی تزریق، باید با بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران مشورت کرده و راهنمایی لازم را کسب نمائید. نوع محصول و برند شرکت داروسازی سازنده‌ی آن نقش عمده‌ای در قیمت نهایی تزریق ژل به لب خواهد داشت

فرم-دهی-لب
  • تعداد جلسات درمانی و مقدار ماده‌ی تزریقی

افزایش حجم لب با توجه به حجم و حالت اولیه لب‌های شما ممکن است به جلسات درمانی متفاوتی احتیاج داشته باشد. در برخی از افراد پس از یک جلسه تزریق می‌توان به حجم دلخواه دست پیدا کرد اما در بعضی از موارد احتیاج به 2 یا 3 جلسه تزریق جهت دست یابی به نتیجه‌ی مطلوب می‌باشد.

همچنین میزان ماده‌ی تزریقی در قسمت‌های مختلف لب در افراد مختلف و با توجه به خواسته‌ی آنها متفاوت می‌باشد، در اکثر موارد افراد به دنبال کسب نتایچ طبیعی هستند، بنابراین مقدار ماده‌ی تزریقی کمتری احتیاج دارند اما در برخی از موارد افراد به دنبال برجسته کردن اغراق شده‌ی لب‌ها و یا ایجاد مدل‌ها مخصوص مانند فیلر لب روسی می‌باشند، در این موارد میزان ماده‌ی تزریق شده بیشتر خواهد بود و روش تزریق نیز متفاوت است.

  • تخصص و تجربه دکتر پوست و مو

در سال‌های اخیر و با محبوبیت روش تزریق ژل به لب پزشک‌های بسیاری با تخصص‌های غیر مرتبط اقدام به تزریق ژل به لب می‌نمایند، گاهی موارد حتی افرادی بدون تخصص و دانش پزشکی و بدون داشتن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان اقدام به تزریق ژل به لب می‌کنند.

بدیهی است که تنها دکتر پوست و مو دانش لازم جهت تزریق ژل به لب را دارند و با گذراندن دوره‌های لازم اقدام به تزریق ژل به لب می نمایند بنابراین به هیچ وجه جهت تزریق ژل به لب به نزد افرادی که از تخصص و دانش آنها اطلاع لازم را ندارید مراجعه ننمائید زیرا تزریق ژل به لب احتیاج به دانش کافی نسبت به آناتومی لب و چهره داشته و همچنین تجربه‌ی کافی جهت این امر ضروری می‌باشد.

هزینه ترمیم ژل لب

هزینه‌ی ترمیم ژل به لب با توجه به تخصص پزشک ممکن است متفاوت باشد. از حضور در مراکزی که با قیمت‌های بسیار پایین جهت تزریق ژل به لب تبلیعات دارند جداً خودداری نمائید، در این مراکز اغلب افرادی بدون دانش و تجربه‌ی لازم اقدام به تزریق ژل به لب می‌نماید که ممکن است نتیجه‌ی تزریق تاثیرات منفی داشته باشد.

هر ساله شکایت‌هایی از تزریق فیلر با مواد فاسد شده (به دلیل گذشتن تاریخ مصرف و یا نگهداری در شرایط نامناسب) ثبت می‌شود که در برخی موارد جبران عوارض ایجاد شده بسیار سخت و گاهی غیرممکن می‌باشد، بنابراین جهت تزریق ژل به لب به یک مرکز و کلینیک معتبر مراجعه نمائيد و پیش از تزریق ابتدا در مورد تخصص پزشک خود اطلاعات لازم را کسب نمائيد و سپس در مورد محصول تزریق شده و تائیدیه‌های وزرات بهداشت و درمان سوالات خود را مطرح نمائید.

همچنین در طی جلسه مشاوره به طور کامل نظر خود در مورد انتظاراتی که از نتیجه‌ی تزریق دارید بیان نمائید تا پزشک بتواند در مورد نوع و مقدار ماده‌ی تزریقی تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.

کلام آخر

با توجه به مواردی که در این مقاله گقته شد، عوامل متعددی در هزینه‌ تزریق ژل لب تاثیر گذار است و نمی‌توان یک قیمت کلی را ارائه نمود. با مراجعه به یک مرکز و کلینیک معتبر می‌توانید پس از معاینه و مشاوره‌ی اولیه از هزینه‌های تزریق ژل به لب اطلاعات لازم را کسب نمائيد.

مطالب مرتبط
2 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *