Logo. Dr. M. Osia
هزینه پروفایلو

هزینه تزریق پروفایلو صورت

پروفایلو جدیدترین شیوه جوانسازی و مقابله با پیری پوست، لیفت و آبرسانی و بهبود کیفیت پوست از لحاظ رنگ و خاصیت کشسانی است. این روش درمانی برای تمام سنین مناسب است. اما برای افرادی که بیشتر از 60 سال سن دارند، با نتیجه بهتری همراه است. برای هر کسی که تمایل به درمان پوست با این روش دارد، قطعا دانستن هزینه تزریق پروفایلو صورت نیز یک سوال اساسی است. از آن جا ژل پروفایلو شش ماه تاثیرات ماندگار دارد، تکرار جلسات برای حفظ نتایج دائمی لازم است.

نوع خدمتهزینه
هزینه تزریق ژل پروفایلو در سال 1402از 7 میلیون تومان به بالا

برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه های تزریق ژل پروفایلو می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با کلینیک دکتر مهدی اوصیا تماس بگیرید.

مزوژل پروفایلو

پروفایلو یک درمان تزریقی برای جوانسازی پوست میباشد که حاوی بالاترین درصد هیالورونیک اسید میباشد. پروفایلو به جای رفع چین و چروک های صورت توسط هیالورونیک اسید ( HA ) باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست میشود و به نوبه خود پوست را آبرسانی میکند و خطوط ریز را بهبود میبخشد و تا حدودی باعث روشن تر شدن رنگ پوست میشود.

هزینه-تزریق-پروفایلو-صورت

هزینه تزریق پروفایلو صورت

هزینه پروفایلو به عوامل زیادی مانند کلینیک زیبایی، دستمزد پزشک، میزان تزریق و… بستگی دارد. بسیاری از مردم به علت نیاز مکرر این روش، به هزینه‌ اهمیت بیشتری می‌دهند. از عوامل مؤثر روی هزینه این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کلینیک زیبایی: یکی از مهمترین عوامل روی قیمت پروفایلو، کلینیک زیبایی است. هر کلینیک زیبایی با در نظر گرفتن قیمت تزریق پروفایلو، قیمت متفاوتی نسبت به دیگر مراکز دارد. علت اصلی این تفاوت قیمت موقعیت مکانی کلینیک زیبایی می‌باشد.
  2. دستمزد دکتر پوست و مو: بدون شک یک کلینیک زیبایی حرفه‌ای از پزشکان با تجربه در این زمینه استفاده می‌کند.
  3. نوع مزوژل: ژل پروفایلو دارای انواع مختلفی است. ژل‌هایی که دارای میزان هیالورونیک اسید بیشتری هستند، دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر ژل‌ها می‌باشند.
  4. میزان و حجم ژل: در هر جلسه از تزریق پروفایلو، میزان مشخصی ژل به زیر پوست بیمار تزریق می‌شود. این میزان با توجه به شدت مشکلات پوستی در نظر گرفته می‌شود. دکتر پوست و مو پس از بررسی بیمار میزان ژل تزریقی را مشخص می‌کند.
  5. تعداد جلسات: با توجه به شدت مشکلات پوستی تعداد جلسات تزریق پروفایلو نیز متفاوت است. بنابراین پزشکان پیش از تزریق تعداد جلسات را نیز مشخص می‌کنند.

عواقب تزریق پروفایلو ارزان و بی کیفیت

تحت هیچ شرایطی به خاطر هزینه های ارزان به مراکز غیر قانونی مثل آرایشگاه ها مراجعه نکنید. زیرا این افراد سود جو عوارض کار خود را قبول نمی کنند و نه می توان به نوع ژل پروفایلو ارائه شده توسط آن ها اعتماد نمود. ژل پروفایلو زیر پوست جمع نمی شود و حالت گلوله گلوله ندارد بنابراین اگر حالاتی مثل موارد زیر را تجربه کردید فورا به پزشک با تجربه مراجعه نمایید.
در صورتیکه پس از تزریق پروفایلو عوارض زیر را مشاهده کردید به پزشک مراجعه نمایید.

  • تورمی که با گذشت زمان بدتر می شود.
  • افزایش درد و شدید تر شدن آن با گذشت زمان
  • احساس گرما در پوست، افزایش قرمزی و بدتر شدن آن با گذشت زمان
  • افزایش درد در این ناحیه، رنگ پریدگی یا سفید و خاکستری شدن پوست نزدیک به ناحیه درمان یا در امتداد طرفین بینی در روز انجام درمان و روز بعد از آن
  • احساس ناخوشی عمومی در روز های پس از درمان

چرا ژل پروفایلو نسبت به مابقی فیلر ها گران تر است ؟

به علت نوع ماده اصلی پروفایلو، این مزوژل مانند فیلرهای دیگر سبب افزایش حجم پوست در نواحی مختلف صورت از قبیل لب و گونه ها نمی شود. اسید هیالورونیک داخل آن در تمامی قسمت های پوست صورت بخش می‌ گردد ودر نهایت هم ظاهر فرد جوان تر و بهتر از قبل می شود. این ژل با تحریک تولید مجدد سلول های بنیادی مشکل پیری و افتادگی پوست صورت را به خوبی درمان می نماید. پروفایلو همچنین می تواند در آن قسمت هایی از بدن به کار رود که تزریق فیلرهای دیگر پوستی امکان پذیر نمی باشد.

پروفایلو بهتر است یا جالپرو؟

پروفایلو دارای غلظت بالایی از اسید هیالورونیک است و موجب تحریک کلاژن سازی در بدن میشود. پروفایلو همچنین باعث آبرسانی و افزایش استحکام پوست میشود. با این حال محصولاتی مانند جالپرو شامل سه محصول و پروتکل میشود که کاربردهای بیشتری دارند. جالپرو برای افرادی که سن بالایی دارند یا کسانی که به اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالاتری نیاز دارند مناسب است.

کلام آخر

نکته ای که باید بدانید این است که پرداخت هزینه برای تزریق ژل پروفایلو می تواند ظاهر پوست شما را دگرگون کند . در واقع نتیجه تزریق ژل پروفایلو، بعد از جلسه دوم به وضوح قابل مشاهده می باشد، البته در صورتی که تزریق ژل در فاصله زمانی مناسب، توسط پزشک و به مقدار مناسب انجام شده باشد. نتیجه نهایی اغلب زیباجویان معمولا به مدت 6 ماه ماندگاری خواهد داشت.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *