Logo. Dr. M. Osia

خدمات دکتر

تزریق ژل به چانه

تزریق ژل به چانه و فرم دهی صورت یکی از روشهای بهبود ظاهر چانه بوده که برای رفع مشکلاتی مانند عقب رفتگی چانه به کار می رود.

ظاهر چانه تاثیر بسزایی در شکل کلی صورت به ویژه نیم رخ دارد. بسیاری از افراد به طورژنتیکی و یا به دلایل مختلفی دچار عقب رفتگی چانه و یا بدفرمی چانه هستند

عکس-خدمات
عکس-خدمات

تزریق ژل پروفایلو

تزریق پروفایلو یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست می باشد که با هدف هم سطح سازی پوست با چین و چروک ها تزریق می شود. در حقیقت پروفایلو یک درمان ضد پیری بر پایه ی اسید هیالورونیک می باشدکه می تواند انواع کلاژن، الاستین وسلول های بنیادی چربی را برای مقابله با اثرات ناشی از پیرشدن به طور طبیعی و موثر تحریک کند.

مادلینگ صورت

یکی از روش های مدلینگ صورت تزریق با چربی می باشد که از یکی از بخش های بدن که چربی بیشتری دارد چربی برداشته می شود.

امروزه در صنعت زیبایی داشتن صورت زاویه دار وچانه V شکل یکی از معیارهای مهم زیبایی چهره به حساب می آید بطوریکه افراد زیادی که به صورت ژنتیکی و یا به هر دلیلی صورت زاویه دار ندارند با روش های مختلفی اقدام به زاویه سازی چهره می کنند

عکس-خدمات
عکس-خدمات

تزریق ژل لب

بی شک داشتن لب هایی زیبا و خوش فرم یکی از معیارهای زیبایی در صورت افراد می باشد. همانگونه که خیلی از افراد با بینی کوچک به دنیا می آیند در مقابل خیلی از افراد هم با لبهای باریک و نازک به دنیا می آیند که می تواند تاثیر خوبی در زیبا به نظر رسیدن آن ها نداشته باشد. تزریق ژل لب با هدف برجسته کردن طبیعی لب ها یکی دیگر از روش های غیرتهاجمی در صنعت تزریقات زیبایی می باشد. معمولا برجسته کردن لب با ماده ای به نام اسیدهیالورونیک صورت می گیرد.

نظرات کاربران