Logo. Dr. M. Osia
تزریق ژل لب مدل قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

نمونه-کار-تزریق-ژل-لب-دکتر-اوصیا

تزریق ژل لب مدل قلوه ای، روشی فوق العاده عالی برای تغییر دادن شکل و فرم لب‌ها است. با استفاده از فیلر می‌توانیم لب‌های پرتر و حجیم‌تری را ایجاد کنیم. این نوع تزریق در واقع، ظاهری بسیار حجیم و شاداب، به لب‌ها و حتی صورت می‌بخشد؛ اگر از قبل، لب‌های پری دارید اما می‌خواهید برجستگی‌ آن را تا حدودی افزایش دهید این روش ایده‌آل است.

در این مقاله به موضوع ژل لب مدل قلوه ای ماندگاری، مراقبت ها و هزینه پرداخته ایم، همراه ما باشید.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای

تزریق ژل لب مدل قلوه‌ای به منظور حجم دهی و برجسته سازی لب‌ها و کانتورینگ اجزای صورت، انجام می شود. برای این کار ابتدا لب و اطراف آن را ضدعفونی و بی خس می‌کنند پس از آن فیلر مخصوص لب را با استفاده از سوزن‌های نازک و استریل شده به لب تزریق می‌کنند. در تزریق ژل لب مدل قلوه‌ای مهم‌ترین فاکتور شناخت پزشک از ساختار لب است تا تشخیص دهد که چه مقدار و در چه ناحیه‌ای باید تزریق صورت بگیرد.

نکته ای که حائذ اهمیت است این است که در تزریق لب قلوه ای پزشک باید ژل را به طور یکنواخت در تمامی قسمت های لب تزریق می کند در این روش نباید لب ها بیش از اندازه بر جسته باشند.

فیلم تزریق ژل لب مدل قلوه ای

00:33
truncate dir-rtl

️تزریق فیلر جهت فرم دهی لب ها با حفظ زیبایی طبیعی.️

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چقدر ماندگاری دارد؟

استفاده از فیلر جهت فرم دهی به لب‌ها ماندگاری متفاوتی را برای افراد ایجاد می‌کند. برای مثال این ماندگاری بستگی به عواملی از جمله نوع برند فیلر و میزان کیفیت فیلر تزریق شده دارد همچنین متابولیسم بدن فرد و حجم جهت تزریق نیز می‌تواند بر ماندگاری تزریق ژل لب تاثیرگذار باشد اما به طور میانگین می‌توان گفت که نتایج و اثرات تا ۶ الی ۱ سال بر فرد باقی خواهد ماند.

مراحل تزریق ژل لب مدل قلوه ای

یکی از پرطرفدارترین تزریقات زیبایی جهت فرم دهی و حجم دهی در لب‌ها تزریق ژل لب مدل قلوه ای می باشد. جهت انجام تزریق ژل لب دکتر پوست و مو از بی حس کننده استفاده می کند و محل را آماده تزریق می‌کند. البته در برخی از ژل ها لیدوکائین وجود دارد که حین تزریق هیچ دردی برای فرد ایجاد نمی‌کند.

پس از استفاده از بی حس کننده، پزشک به کمک سوزن‌های بسیار ظریف ژل را به طور یکنواخت در بخش گوشتی لب تزریق می نماید و باعث ایجاد فرم متناسب در لب‌ها می‌گردد.
این تزریق در ظرف مدت چند دقیقه انجام می‌شود و نیازی به استراحت پس از تزریق وجود ندارد و نتایج به راحتی بعد از اتمام تزریق قابل مشاهده می باشد. ولی به دلیل تورم و التهابات ایجاد شده در لب نمی توان نتایج کامل را مشاهده کرد و باید تا اتمام این تورم ها منتظر بمانید.

مزایای انجام تزریق ژل لب مدل قلوه ای

انجام تزریق ژل لب قلوه ای مزایای بسیاری دارد که تعدادی از مزایای این روش عبارتند از:

  • ایجاد نتایج طبیعی پس از اتمام تزریق
  • برش یا زخم در ناحیه های تزریق ایجاد نمی‌شود.
  • بدون ایجاد عوارض.
  • هزینه‌ کمتر نسبت به روش‌های دیگر
ماندگاری-ژل-لب-قلوه-ای

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب مدل قلوه ای

  • به مدت ۲۴ ساعت پس از تزریق، نباید فعالیت بدنی سنگین بدنی مانند ورزش انجام دهید.
  • سعی نمایید صورت و ناحیه تزریق شده را به مدت 24 ساعت شست و شو ندهید.
  • محل تزریق فیلر لب خود را تا چند روز پس از تزریق، دستکاری نکنید.
  • اگر پزشک برایتان دارویی تجویز کرده است، حتما به طور کامل آن را مصرف کنید.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای بهتر است یا ژل لب روسی؟

مدل‌های مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارد که هر شخصی با توجه به فرم چهره‌ و سلیقه شخصی خود و همچنین نظر پزشک، می‌تواند یکی از مدل‌ها را برای تزریق انتخاب کند. فیلر لب روسی یکی از مدل های تزریق ژل لب می باشد که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.

عوارض تزریق ژل لب قلوه ای

انجام تزریق ژل لب اگر توسط پزشک و در کلینیک معتبر صورت بپذیرد معمولا عوارض جبران ناپذیری را برای شخص به همراه نخواهد داشت اما اگر در سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه انجام شود می تواند حتی باعث مرگ و آسیب های جدی شود.

اگر این تزریق در کلینیک های معتبر صورت بپذیرد تنها تورم و کمی التهاب پس از اتمام تزریق به وجود می آید که طبیعی است و حداکثر تا یک هفته پس از تزریق به طور کامل برطرف می‌شود.

قیمت تزریق ژل لب مدل قلوه ای

عوامل مختلفی در قیمت نهایی تزریق ژل مدل قلوه ای تاثیر می‌گذارد که می توان به نوع ژل تزریقی، مقدار ژل، ماندگاری، دستمزد پزشک و… اشاره کرد.

کلام آخر

تزریق ژل لب مدل قلوه ای در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین مدل های تزریق ژل لب است که برای بهبود فرم لب و جلوه نهایی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهتر است برای کسب بهترین نتیجه با یک پزشک و مدرس زیبایی باتجربه همچون دکتر مهدی اوصیا مشورت کنید و مطمئن شوید که مدل مورد نظر برای صورت شما مناسب است یا خیر.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *