Logo. Dr. M. Osia
تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی

ژل لب قبل و بعد

تزریق ژل لب مدل عروسکی برای زیباتر شدن صورت و داشتن لب هایی خوش فرم و زیبا بسیار تاثیرگذار است. از این رو غالبا خانم هایی که به زیبایی چهره خود اهمیت می دهند و به دنبال راهی برای خوشفرم شدن لب هایشان هستند از این مدل تزریق استقبال می کنند. طی دهه اخیر تزریق ژل از جمله بهترین روش برای خوش فرم شدن لب ها معرفی شده است. البته تزریق ژل لب مطابق سلیقه و درخواست خانم ها در مدل ها و حجم های متعددی صورت میگیرد که یکی از پرطرفدارترین این مدل ها تزریق رژ لب عروسکی می باشد.

معمولا تزریق ژل لب عروسکی یک ظرافت و حساسیت خاصی دارد که لازم است حتما در کلینیک های معتبر زیبایی و توسط یک دکتر پوست و مو صورت گیرد.

تزریق ژل لب مدل عروسکی

امروزه افراد زیادی هستند که از حجم لب های خود راضی نیستند و دوست دارند برای زیباتر شدن، آن راحجیم تر نشان دهند. زیبایی ایجاد اعتماد به نفس بیشتری در افراد می کند و لذا پزشکان و متخصصان زیبایی راه های کاملا بهداشتی را مطابق اصول و قوانین استانداردهای سلامت و بهداشت مطالعه نموده و به کار میگیرند تا به افراد مختلف و غالبا خانم ها در این مسیر کمک کنند.

تزریق ژل لب عروسکی یکی از همین راه ها برای زیباتر و حجیم شدن لب ها میباشد. لب ها را می توان مهمترین المان زیبایی چهره دانست؛ به همین علت است که توصیه می شود تزریق ژل لب را نباید خیلی ساده گرفت و حتما باید این کار توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران انجام شود.

فرم-دهی-لب-توسط-دکتر-مهدی-اوصیا
نمونه-کار-تزریق-ژل-لب-دکتر-اوصیا

تزریق ژل لب مدل باربی توسط فیلرهای استاندارد

در سالهای قبل برای حجیم نمودن لب ها از کلاژن استفاده می کردند، اما اکنون متداول شده که برای انجام تزریق رژ لب عروسکی از تزریق فیلر استفاده میشود. فیلرها نقش حجم دهندگی به هر ناحیه از بدن که تزریق شود را دارند و معمولا برای گونه، باسن، سینه و بخصوص لب استفاده می شوند. مدل لب عروسکی نیز از طریق تزریق بهترین فیلرها امکان پذیر است.
فیلرهای حاوی هیالورونیک یکی از تضمینی ترین و بهداشتی ترین روش تزریق ژل لب مدل عروسکی میباشد که هم از سلامت و استاندارد برخوردار است و هم دقیقا فرم دلخواه لب را ایجاد میکند. ویژگی دیگر این فیلرها ماندگاری بسیار بالای آن در مقایسه با انواع مشابه است.
اینکه چرا بسیاری از متخصصان زیبایی تزریق این نوع فیلر را توصیه می کنند بدین منظور است که اسید هیالورونیک یک نوع ماده طبیعی است که در بدن انسان نیز وجود داشته و لذا تزریق آن با بدن سازگاری بسیار بالایی دارد و موجب افزایش حجم ناحیه لب ها خواهد شد. با تزریق رژ لب عروسکی حجم و فرم و تقارن روی لب ها خیلی زیباتر می شود که این نقش را فیلرهای هیالورونیک روی لبها به خوبی اجرا می کنند.

مراحل انجام تزریق رژ لب عروسکی

اما نکته مهم در این قسمت این است که بخاطر اینکه حجم یخ، فرم لب را خراب نکند، نباید عمل یخ گذاری با هیچ گونه فشار صورت گیرد. حال در مرحله نهایی ماساژهای ملایم شروع میشود تا لب ها به زیبایی و مطابق آنچه در نظر دارید فرم بگیرد.اگر در زمان ماساژ، لب ها مقداری دچار خونریزی شد اصلا جای نگرانی نیست چرا که وجود یخ ها کمک میکند تا این خونریزی بند بیاید.

رعایت نکات مهم زمان تزریق ژل لب عروسکی

یک مدرس و پزشک زیبایی به خوبی می داند که مطابق خواسته شما برای حجم دهندگی به لبهایتان باید دقیقا چه مقدار ژل تزریق کند. نکته مهم اینکه در مدل عروسکی لب پایین حجیم تر از لب بالا میشود و لذا تزریق در لب پایین بیشتر از مقدارلب بالا صورت میگیرد. مدل عروسکی، چهره را کاملا جوانتر و شادابتر نشان می دهد.

بسیاری از متخصصان ماهر مدل عروسکی لب ها را دقیقا طبق فرم صورت دلخواهتان در میآورند و این نیاز به روش تزریقی صحیح دارد. در زمان تصمیم به انجام تزریق ژل لب حتما یک و یا دو مرتبه با متخصص زیبایی جلسه مشاوره داشته باشید.

باید دقت کنید که اگر لب ها بیش از حد معمول و غیر متناسب با بقیه اعضاء صورت حجم بگیرد، اصلا زیبایی خاصی به صورت نخواهد داد.

پس در میزان حجیم شدن بی اندازه اصرار نداشته باشید و به متخصص زیبایی خود اعتماد کنید.قطعا پس از اتمام کار نباید تا مدتی که پزشک برایتان مشخص می کند از رژ لب استفاده نمایید، تا مواد شیمایی داخل لوازم آرایشی لب ها را ملتهب نکند و یا منجر به عفونت نگردد و حتی کوچکترین فشار هم بر لب ها وارد نشود.
همچنین توصیه شده است که به هیچ عنوان از دخانیات تا مدت زمان طولانی استفاده نشود، تا دود ناشی از آن و نیز حجم قرارگیری سیگار یا هر چیز دیگر روی لب های تزریق شده تاثیر نامطلوب نگذارد.

ماندگاری ژل لب عروسکی پس از تزریق

رژ-لب-عروسکی

نحوه و میزان تزریق و نیز نوع موادی که تزریق میشود در میزان ماندگاری آن بسیار تاثیر دارد. متخصصان زیبایی معتقد هستند که معمولا بین 6 تا 18 ماه یک ژل تزریقی برای مدل لب عروسکی باید ماندگاری داشته باشد. همچنین نوع برند و مارکی که برای تزریق ژل خود انتخاب می¬کنید در مدت زمان ماندگاری آن نقش دارد.

با وجود رعایت تمامی نکات تزریق و نیز انتخاب یک ژل تزریقی خوب و استاندارد باز هم نمی توان دقیقا اعلام کرد که تزریق ژل تا چه میزان ماندگار خواهد ماند.

این مسئله به شرایط طبیعی پذیرش بدن و ویژگی های فیزیکی صورت افراد بستگی دارد. همچنین پزشکان تاکیید دارند بعد از تزریق ژل به هر کدام از نواحی بدن و از جمله لب ها باید آب مصرفی شما در طول روز زیاد باشد تا خشکی پوست و کمبود مایعات تاثیر منفی روی ژل تزریقی نداشته باشند. پس در یک جمع بندی کلی در خصوص مدت زمان ماندگار ماندن ژل می توان عوامل زیر را موثر دانست:

  • کیفیت ژل تزریقی انتخاب شده
  • نحوه عملکرد متخصص زیبایی در زمان تزریق ژل
  • میزان واکنش بدن
  • مقدار آبی که فرد در طول روز مصرف می¬کند.

تاثیرات تزریق ژل لب عروسکی روی زیبایی چهره

همانطور که اشاره شد برای اینکه رژ لب روی لب ها خوش حالت تر به نظر بیاید لازم است لب ها حجم بیشتری داشته باشند. اما نکته مهم این است که میزان و نحوه این تزریق خیلی مهم است.
بعد از تزریق ژل حتما پزشک به شما توصیه میکند که ماساژ لب را فراموش نکنید تا فرم گیری بهتر صورت گیرد پس شما هم به انجام تمامی مراحل کار و توصیه های او اهتمام ورزید.
دقت کنید که ترزریق ژل لب عروسکی به منزله این نیست که چره شما کاملا شکل عروسک می شود و فقط لب های شما چنین فرمی خواهد گرفت و اگر می خواهید چهره ای کاملا عروسکی داشته باشید، نیاز است که گونه ها و نقاط دیگر چهره تان را نیز به فرم عروسکی با تزریق و عمل های زیبایی تغییر حالت دهید.
با تزریق ژل لب عروسکی تمامی ترک ها و چین های روی لب کاملا اصلاح شده و فرم لب یکدست می شود.نقش بسیار مطلوبی که پس از تزریق مناسب رژ لب عروسکی و نیز رعایت یکایک نکات تاکیید شده پزشک، بر روی چهره خود خواهید دید حتما حس رضایت را برای انجام مجدد این کار برایتان بوجود خواهد آورد.

فیلم تزریق ژل لب مدل عروسکی

هزینه تزریق ژل لب مدل عروسکی

هزینه تزریق ژل لب با توجه به میزان ژل مورد نیاز، نوع برندی که انتخاب کرده‌اید، تعرفه کلینیک و همچنین دستمزد پزشک محاسبه خواهد شد.

کلام آخر

توجه داشته باشید هنگامی که تصمیم به تزریق ژل لب مدل عروسکی می‌گیرید، شرایط جسمانی مناسبی داشته باشید و حداقل اگر از داروی خاصی استفاده می‌کنید با پزشک خود در میان بگذارید. هدف این است که تزریق ژل لب با بهترین شرایط و بهترین حالت روحی و جسمی شما انجام شود تا نتیجه فوق‌العاده خوبی بگیرید.
فراموش نکنید که هیچ چیزی با ارزش‌تر از سلامتی شما نخواهد بود و زیبایی در کنار سلامتی ارزش پیدا می‌کند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *