Logo. Dr. M. Osia
دکتر تزریق ژل لب

بهترین دکتر تزریق ژل لب سال 1402 در تهران

نمونه-کار-دکتر-اوصیا

یکی از روش های جوانسازی و زیبایی پوست که امروزه در حوزه زیبایی طرفداران زیادی خصوصا در بین خانم ها پیدا کرده تزریق ژل به لب می باشد. بنابراین یکی از موارد حائز اهمیت انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران می‌باشد. پزشکانی که سابقه کاری قابل توجهی در زمینه جراحی‌های زیبایی از جمله تزریق ژل داشته اند، نسبت به دیگران قابل اعتمادتر هستند. تزریق ژل لب یا فیلر لب برای پر کردن، حجم دهی به لب ها و نیز اصلاح طبیعی فرم لب‌ها توسط دکتر پوست و مو در کلینیک تزریق ژل لب انجام می‌شود.

مدل های تزریق ژل لب پیشنهادی بهترین دکتر

تزریق ژل لب با مدل‌های متفاوتی مثل: مدل عروسکی یا باربی، مدل فیلر لب روسی، مدل توپر و غیره انجام خواهد شد که بیشتر به خاطر شباهت لب‌ها با چنین مدل‌هایی، نامگذاری شده‌اند. با این حال بهترین حالت، تزریق ژل لب طبیعی و نچرال می‌باشد که علاوه بر زیبایی طبیعی، بتواند نافرمی‌های آن را اصلاح کند.

نمونه-کار-تزریق-ژل-لب-دکتر-اوصیا
فرم-دهی-لب-توسط-دکتر-مهدی-اوصیا

بهترین دکتر تزریق ژل لب

هنگامی می‌توان یک تزریق خوب و بی نقص را در کلینیک تزریق ژل تجربه کرد که این کار توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران انجام شود زیرا در غیر این صورت شاهد ایجاد لب‌های اردکی یا گونه‌هایی با برجستگی بسیار زیاد و همینطور ریمدلینگ نامناسب فک هستید که نشانه‌ای از کیفیت نامناسب محصول مورد استفاده و یا خطا در نقاط تزریق است.

عکس-دکتر

هنگامی که ژل تزریقی کیفیت خوبی نداشته باشد در ناحیه‌ی مورد نظر، گرانوله است و بافت یکدست و همواری را ایجاد نخواهد کرد. اما زمانی که به صورت تخصصی توسط دکتر تزریق ژل لب صورت گیرد و محصول مورد استفاده با کیفیت است و فیلر بسیار طبیعی و نچرال به نظر خواهد رسید.


شما به جای دیدن و یا حس کردن حجم زیادی از ژل، باید زیبایی طبیعی را بر روی لب‌های خود مشاهده نمایید. فراموش نکنید که تزریق ژل لب یک هنر است، بنابراین باید دکتر پوست و مو با تجربه و هنرمندی را پیدا کرد که کار شما را درستی انجام دهد.
وقتی متخصص تزریق ژل خود را انتخاب می‌کنید، می توانید از ایشان بخواهید که تصاویر قبل و بعد از بیمارانی که قبلاً این کار را انجام داده‌اند را به شما نشان دهد.

لیفت-لب
فیلر-لب-در-یک-جلسه

مشاوره با بهترین پزشک تزریق ژل لب

دکتر مهدی اوصیا چندین سال است که در زمینه تزریق ژل لب و سایر اقدامات زیبایی و مراقبتی پوست فعالیت دارند. در کلینیک دکتر مهدی اوصیل کیفیت همواره از بهترین، با کیفیت ترین و بروز ترین فیلر ها مانند ژل آلیاکسین برای تزریق ژل لب و دیگر تزریقات زیبایی استفاده می شود. برای تعیین وقت مشاوره با دکتر مهدی اوصیا می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید

در طول مشاوره پزشک صورت شما از هر زاویه ارزیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که طبیعی‌ترین و متعادل‌ترین نتیجه را بدست می‌آورید. سپس پزشک مناسب ترین درمان یا ترکیبی از درمان ها را برای زیبایی بیشتر توصیه می کند. بسته به هدف هر شخص، موارد متنوعی از ژل یا فیلرها وجود دارند.

ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق ژل لب

تزریق ژل لب باید به دست فردی متخصص صورت گیرد تا افراد بتوانند به نتیجه مطلوبی که مورد دلخواه آنان است دست پیدا کنند. در ادامه بعضی از ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی پزشک خود را انتخاب کنید.
بعضی از ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق ژل لب عبارت اند از:

 • اولین و مهم‌ترین ویژگی بهترین دکتر تزریق ژل لب مدرک معتبر از دانشگاه معتبر است. پزشک باید دارای مدرک در زمینه فعالیت خود باشد، پس پیش از مراجعه برای انجام تزریق ژل لب حتما مدرک پزشک خود را مشاهده کنید.
 • مطب بهترین دکتر تزریق ژل لب باید تمیز و بهداشتی باشد و هیمنطور از نظر جغرافیایی در مکانی قرار داشته باشد که مراجعه کنندگان بتوانند به آسانی به آن منطقه مراجعه کنند.
 • تجربه و مهارت زیاد پزشک از دیگر ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق ژل لب است. اگر شما به پزشکی مراجعه کنید که دارای تجربه در زمینه فعالیت خود است تزریق ژل لب شما بدون هیچ مشکلی طبق خواسته شما انجام خواهد شد و دارای نتیجه بسیار مطلوبی می‌شود.
 • بهترین دکتر تزریق ژل لب دارای درصد رضایت زیادی از مراجعه کنندگان پیشین خود می‌باشد. پس تلاش کنید پیش از مراجعه به پزشکی حتماً درصد رضایت مراجعه کنندگان قبلی ایشان را پرس و جو نمایید.
 • بهترین دکتر تزریق ژل لب فردی است که در مقابل ارائه خدمات زیبایی با کیفیت بسیار بالا، هزینه مناسبی را از افراد مراجعه کننده دریافت کند.
 • او همواره تلاش می‌کند تا از ژل‌های مرغوب و دارای ماندگاری بالا برای افراد مراجعه کننده استفاده کند.
 • مقدار کبودی کم پس از تزریق.
 • ماندگاری بسیار مناسب ژل های استفاده شده
 • در بیشتر موارد، تزریق ژل به لب‌ها ماندگاری دائمی ایجاد نخواهد کرد و به طور معمول این تاثیر موقت است و به زودی رفع خواهد شد. اما می‌تواند در طول این مدت زمان، میزان رضایتمندی زیادی را برای فرد تزریق کننده به وجود آورد. این ماندگاری در بسیاری از مواقع در حدو ۶ ماه است.
 • در تکنیک تزریق ژل به لب‌ها پزشک متخصص می‌تواند میزان حجم لب را تحت کنترل خود در آرود تا نتیجه دلخواه شما اتفاق بیافتد. بخاطر داشته باشید شما با تحقیق بسیار در انتخاب متخصص زیبایی می‌توانید احتمال بروز عوارض تزریق ژل لب را به حداقل میزان خود برسانید.

نکات ضروری درباره تزریق ژل لب توسط بهترین پزشک

در حالی که تزریق ژل لب و سایر فیلرهای پوستی تکنیکی کاملا ایمن است، انجام این مراحل می‌تواند برای شما مفید باشد:

 • برای تزریق ژل به یک دکتر پوست دارای مجوز پزشکی و با تجربه مراجعه نمایید.
 • این تکنیک را در یک مرکز پزشکی انجام دهید، نه در خانه فرد غیر متخصص و یا ارایشگاه ها.
 • ژل‌های لب را بصورت آنلاین خریداری نکرده و آن‌ها را از یک ارائه دهنده پزشکی دریافت نمایید.
 • فیلرها باید در سرنگ‌های باز نشده و دارای مارک مناسب باشند.
 • اطمینان بدست آورید که ژل لب مورد استفاده برای این منظور مورد تأیید FDA باشد.
 • از خطرات و عوارض جانبی احتمالی آگاه باشید.
 • اگر می‌دانید که به هر یک از عناصر ژل لب (مانند کلاژن) حساسیت دارید، هرگز آن را تزریق نکنید.
 • حتما در مورد تمام داروها و مکمل‌های مصرفی به پزشک خود اطلاع دهید. بعضی داروها امکان دارد با مواد موجود در فیلرها اثر متقابل داشته و یا لخته شدن خون شما را تحت تأثیر قرار دهند.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

 1. بلافاصله بعد از درمان، رایج‌ترین عوارض جانبی گزارش شده قرمزی موقتی و التهاب در محل تزریق است. این اثرات به طور معمول طی دو یا سه روز رفع می‌شوند.
 2. کمپرس سرد امکان دارد بلافاصله بعد از درمان برای کاهش التهاب استفاده شود. اگر ناراحتی بیش از دو الی سه روز ادامه داشته یا اگر واکنش‌های دیگری رخ داده است، لطفا به پزشک خود اطلاع دهید.
 3. هنگامی که قرمزی و التهاب رفع نشده است، از قرار گرفتن ناحیه تزریق با گرمای شدید (آفتاب یا حمام آفتاب، شنا، سونای خشک و بخار و جکوزی) پرهیز کنید.
 4. اگر قبلاً سابقه تبخال داشته باشید به پزشک خود در مورد داروهایی که استفاده کرده‌اید و یا می‌کنید اطلاع دهید.
 5. از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و دوزهای زیاد مکمل‌های ویتامین E به مدت ۱ هفته بعد از درمان پرهیز کنید. این عوامل امکان دارد کبودی یا خونریزی در محل تزریق را زیاد کند.
 6. به مدت ۱ روز پس از درمان از ورزش کردن، مصرف الكل، سیگار و قلیان پرهیز كنید (اگر کبودی و خونریزی زیادی داشتید بهتر است تا بهبودی ناحیه ی تزریق صبر فرمایید).
 7. پس از گذشت حدود شش ماه، فیلرهای هیالورونیک اسید به طور طبیعی توسط بدن تجزیه خواهند شد بنابراین، برای حفظ ظاهر باید سالی یک الی دو بار تزریق خود را تکرار کنید.
 8. برای اینکه ژل‌های تزریق شده جابه جا نشوند تا حد ممکن به محل تزریق ژل لب دست نزنید زیرا ژل‌ها به گونه‌ایی تزریق شده که هماهنگی و تقارن برقرار شده است و در صورت جابه جایی توازن به هم خواهد ریخت.
 9. طی ۶ ساعت بعد از درمان از تماس با منطقه پرهیز کنید. بعد از آن، صورت را می‌توانید به آرامی با صابون و آب شست و شو دهید.


کلام آخر

ژل های لب به لب های شما حجم می دهند یا به طراوت و زیبایی آن ها می افزایند. فیلر ها روند پیری را متوقف نمی کنند. در پایان مهم ترین توصیه ای که داریم این است که تمامی معیارها و ویژگی هایی که در بالا ذکر شد را در روند انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب مد نظر قرار دهید تا بهترین انتخاب انجام شود و به نتیجه ای مطلوب پس از انجام تزریق زل به دست آورید.

برای تزریق ژل لب پیشنهاد می کنیم به بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران دکتر مهدی اوصیا مراجعه نمایید. ایشان از مدرسان زیبایی در کشور می باشند و سابقه و تجربه بالایی در زمینه تزریقات زیبایی و جوانسازی دارند.

مطالب مرتبط
یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *